Громадська акція «Запобігти, врятувати, допомогти»

З метою навчання правилам безпечної поведінки, привернення уваги населення до нелегкої, проте почесної професії рятувальника, 16 березня на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 міста Коростень відбулася громадська Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». До проведення заходів було залучено представників органів влади, районних організацій Червоного Хреста України, Коростенського відділу поліції, газової служби та засобів масової інформації. 

За традицією свято розпочалося із виступів організаторів. В своєму вступному слові начальник Коростенського підрозділу У ДСНС Сергій Рудзік ще раз наголосив на важливість і цілеспрямованість спільної роботи в напрямку профілактики дитячого травматизму. 

Опісля розпочалися відкриті уроки у кожному класі, починаючи від найменших і закінчуючи найстаршими. На класних годинах учні дізналися про особливості дій у надзвичайних ситуаціях, при виявленні вибухонебезпечних предметів, порядок оповіщення населення, використання елементарних та підручних засобів захисту. Разом з тим, фахівці Червоного Хреста України навчили дітей та вчителів правилам надання першої медичної допомоги та провели різноманітні конкурси на знання медичної справи.

Проте потому, свято для дітей не закінчилося, у рятувальників було чимало сюрпризів, щоб здивувати малечу. Бійці служби 101 приготували для дітвори цікаві вікторини на тему безпеки життєдіяльності, під час яких вони пригадали, як треба поводитись в різних життєвих ситуаціях.

 

На останок, надзвичайники залишили найцікавіше… На власні очі глядачі побачили, яку страшну силу містить у собі вогонь, коли бійці ДСНС ліквідовували умовну пожежу. Крім того учні разом з вогнеборцями практично навчалися правильно користуватися вогнегасниками.

Фінальним акордом став виступ перед дітьми команди дружин юних пожежних « Запасний вихід». Своїм виступом юні пожежні ще раз застерегли дітей від ігор із вогнем та у вигляді музичної мініатюри нагадали всім присутнім правила безпеки життєдіяльності.

 

Провідний інспектор Коростенського МРВ

Управління ДСНС України у Житомирській області

капітан служби цивільного захисту

Волощук А.І.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.