Грозинська громада бере участь в арт-проекті “З любов’ю в серці до краю мого”

В рамках арт-проекту “З любов’ю в серці до краю мого”, який проводиться за ініціативи голови ГО “Древлянська громада” Юрія Виговського та редактора сайту Коростень-інфо Наталії Колєнової від сьогодні, 28 березня, і до 10 квітня ми раді представити вам виставку робіт художника Володимира Хохлова, народної майстрині України з вишивки Ірини Кошицької та учнів Грозинської загальноосвітньої школи. Разом з тим, у цій виставці бере участь майстриня з м. Коростень Галина Місяць, яка представила на розсуд наших відвідувачів неймовірні прикраси з бісеру, пляшки в стилі декупаж та кілька своїх картин.

Два тижні ви зможете милуватись унікальними роботами, що надихають, дають ще одне підтвердження тому, що наша земля багата талантами від малого до великого.

Також ми запрошуємо до участі в арт-проекті інші сільські територіальні громади. З питань розміщення виставок просимо звертатись в офіс громадської організації “Древлянська громада” за адресою: м. Коростень, вул. Грушевського, 26 чи за тел.: 0672576280 або 0931979146.

Наталія Колєнова.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.