Групу нелегальних копачів бурштину у Коростенському районі будуть судити за вчинений злочин

Як повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури, судитимуть групу нелегальних старателів, які варварським способом незаконно видобували бурштин у Коростенському районі

Прокурори Коростенської окружної прокуратури надіслали до суду обвинувальний акт стосовно п’яти місцевих жителів за фактом незаконного видобування бурштину (ч. 1 ст. 240-1 КК України).

Як повідомлялося раніше, група місцевих жителів, у грудні минулого року, з метою нелегального підзаробітку, незаконно, без належних дозволів, самовільно видобувала бурштин.

Територією для видобутку обрали узлісся, що неподалік с. Шебедиха Білокоровицької ОТГ Коростенського району. А видобували бурштин-сирець варварським для довкілля способом, розмиваючи за допомогою водяної мотопомпи глибокі ями та руйнуючи ґрунт.

Там, на місці злочину, їх і застали правоохоронці та вилучили незаконно здобутий камінь, знаряддя видобутку та допоміжний інвентар. На вилучені речі накладено арешт.

Досудове розслідування, за процесуального керівництва Коростенської окружної прокуратури, проводило відділення № 2 Коростенського райуправління поліції.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.