Гуманітарна допомога для сіл Мала Зубівщина та Нові Вороб’ї Коростенського району

Вчора начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк спільно із керівником ГО «Вітер Надії і Любові», яка є частиною Міжнародної ініціативи «iCare» /«Мені не байдуже» Андрієм Максименком завітали з гуманітарною місією до сіл Мала Зубівщина та Нові Вороб’ї Коростенського району.

Напередодні світлого Воскресіння Христового привезли більше 200 продуктових наборів для родин учасників російсько-української війни, багатодітних родин та людей похилого віку, які на сьогоднішній день як ніколи потребують підтримки.

“Мав нагоду вкотре поспілкуватись з людьми, дізнатись про їх проблеми, вислухати їх стурбованість щодо воєнних дій в Україні. Розумію, що нині всі перебувають у стресовому стані, але прошу жителів району тримати стрій. Разом ми переможемо все і обов’язково отримаємо Перемогу у цій війні”, – написав Юрій Тарасюк.

А ще подякував Андрію Максименку та громадській організації за розуміння проблем українців та їх посильну підтримку.

“Відзначу, що сьогодні співпраця між Коростенською районною військовою адміністрацією та ГО «Вітер Надії і Любові» направлена в першу чергу на допомогу людям і надається практично безперебійно”, – зауважив очільник Коростенського району Юрій Тарасюк.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.