Информация о квартирном учёте в Коростене

Юридичний відділ виконавчого комітету Коростенської міської ради повідомляє, що станом на 01.11.2018 року на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Коростенської міської ради перебуває в загальній черзі 1129 осіб, із них право на першочергове забезпечення житлом мають 352 особи та на позачергове забезпечення 146 осіб. За 10 місяців 2018 року на квартирний облік поставлено 10 осіб.

Квартирний облік громадян на отримання жилих приміщень в будинках державного і громадського житлового фонду регулюється “Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР”, затвердженими постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470.

Особи, які штучно погіршили житлові умови шляхом обміну займаного жилого приміщення, його псування або руйнування, відчуження придатного і достатнього за розміром для проживання будинку (частини будинку), квартири, а також особи, у яких потреба в поліпшенні житлових умов виникла внаслідок вилучення жилого приміщення, використовуваного для одержання нетрудових доходів, не береться на квартирний облік протягом п’яти років з моменту погіршення житлових умов.

Згідно вимог чинного житлового законодавства на квартирний облік за місцем проживання (при виконавчому комітеті Коростенської міської ради) та за місцем роботи, беруться громадяни, які постійно проживають і зареєстровані у м. Коростені (протягом 3-х років) та у відповідності до ст. 34 Житлового Кодексу УРСР потребують покращення житлових умов.

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,

які необхідні для постановки на квартирний облік:

Заява про взяття на квартирний облік подається до виконавчого комітету Коростенської міської ради. Заява підписується членами сім’ї, які разом проживають та бажають разом стати на квартирний облік.

До заяви додаються:

  • Довідка ( виписка із домової книги про склад сім’ї та прописку ) Ф-3;
  • Довідка з бюро технічної інвентаризації про наявність власності (на всіх дорослих, що стають на квартоблік);
  • Акт обстеження житлових умов заявника;
  • Довідки від усіх повнолітніх членів сім’ї, які стають на квартоблік, про те, чи перебувають на квартирному обліку за місцем роботи;
  • Клопотання адміністрації та профкому профспілки підприємства, організації, установи;
  • Копія пільгових документів (якщо є пільга);
  • Копії паспортів (1,2,10,11,12 сторінка) всіх дорослих членів родини, що стають на квартоблік;
  • Копії ідентифікаційних кодів всіх членів родини, що стають на квартоблік, в тому числі дітей;
  • Копії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей, які стають на квартоблік.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.