Как обратиться к мэру города Коростень?

 Шановні коростенці!

Ви можете звернутися до Коростенського міського голови із зауваженнями, скаргами, пропозиціями, заявами або клопотаннями в письмовій формі, а також з усним зверненням на його особистому прийомі.

У письмовому зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати та контактних даних для отримання відповіді.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику у встановлені терміни буде надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, буде повернено Вам з відповідними роз’ясненнями.

Звернення може бути індивідуальним або колективним.

Звернення можна надіслати поштою, подати особисто або через уповноважену особу до загального відділу виконавчого комітету Коростенської  міської ради за адресою: 11500, м. Коростеньвул. Грушевського, 22третій поверх, каб. № 43. Телефони для довідок:
(04142) 9-64-37, 4-40-01, 4-20-06.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення) на електронну поштову адресу: zag-kor@rada-kor.gov.ua або ikz-kor@rada-kor.gov.ua

Крім того, оформлене відповідно до вимог звернення до міського голови Ви можете надіслати у мережі Facebook на особисту сторінку Коростенського міського голови Володимир Москаленко  facebook.com/profile.php?id=100010832377925 ,

Коростень Офіційний Інформаційний  та у групу «Коростенська міська рада»

Графік роботи загального відділу виконавчого комітету Коростенської міської ради: щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00 (перерва – з 12.00 до 13.00).

Особисті прийоми Коростенський міський голова проводить щоп’ятниці о 9 год. Попередній запис на прийом проводиться в загальному відділі виконавчого комітету Коростенської міської ради за адресою: 11500, м. Коростень, вул. Грушевського, 22, третій поверх, каб. № 43. Телефон: (04142) 9-64-37, 4-40-01.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.