Керівник апарату Коростенської районної державної адміністрації Катерина Лупенко провела особистий прийом громадян

28 квітня в с. Холосне Коростенського району особистий прийом громадян провела керівник апарату Коростенської районної державної адміністрації Катерина Лупенко. Разом з нею на прийом до жителів села завітали головний спеціаліст районного відділу здоров’я Галина Сергієнко та головний спеціаліст з грошових виплат та компенсацій районного управління праці Наталія Нікончук.

Питань було багато, але основними питаннями, що турбують нині людей, є отримання субсидії, відшкодування за тверде паливо, можливість отримати кваліфіковану допомогу соціальними працівниками, отримання коштів на лікування, питання аптеки в селі тощо.

Наталія Нікончук дала відповіді по всім наболілим питанням, роз’яснила чому зараз не можна отримувати гроші субсидії через місцеве відділення пошти, окремо зупинилась на конкретних питаннях кожного з присутніх.

В свою чергу Галина Сергієнко відповіла на запитання, що стосуються медичного забезпечення населення, розповіла жителям села про державну програму “Доступні ліки”, вислухала пропозиції щодо роботи місцевого ФАПу. Також в цей день керівник апарату РДА Катерина Лупенко та головний спеціаліст районного відділу здоров’я Галина Сергієнко побували біля приміщення ФАПу, де пересвідчились, що медичний заклад потребує ще одного працівника аби працювати без перешкод в разі відсутності фельдшера. Відвідали і дитячий дошкільний заклад, який працює в приміщенні Холосненської сільської ради.

Підсумовуючи зустріч, Катерина Лупенко зазначила, що районна влада регулярно проводить такі прийоми з громадянами та дослухається до людей, намагається допомагати їм у вирішенні нагальних проблем та потреб.

 Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.