Керівники району вітали педагогічну спільноту з професійним святом

Щороку в першу неділю жовтня наша країна вітає педагогічну спільноту з професійним святом

27 вересня актова зала районного будинку культури ім. М. Сингаївського зібрала освітян Коростенщини на районному святі до Дня працівників освіти. Цього дня вітали вчителів, вихователів, викладачів, ветеранів педагогічної праці.

Особливими гостями свята стали народний депутат України Володимир Арешонков, голова Коростенської районної державної адміністрації Сергій Дмитрук, голова Коростенської районної ради Василь Клименко, представники райдержадміністрації, депутати районної ради, представники навчальних закладів району та районного відділу освіти.

Вітали учасників свята пісенними, танцювальними та театральними виступами вихованці шкіл та позашкільних навчальних закладів району.

Першими до вітального слова було запрошено голову Коростенської районної державної адміністрації та голову районної ради, які зосередили увагу на здобутках Коростенщини в галузі освіти, що постійно примножуються та які є результатом наполегливої плідної праці не лише учителів, а й згуртованої роботи учнів. Побажали всім працівникам освіти здоров’я, натхненної праці,тепла й родинного затишку в оселях, особистих здобутків та непохитної впевненості у тому, що вчитель – найважливіша професія у світі. Нагородили грамотами та подяками районної адміністрації та районної ради кращих представників району.

Під час урочистого концерту кращі працівники та заклади району також були відзначені грамотами та подяками відділу освіти та районного комітету профспілки та дипломами Житомирського обласного управління освіти і науки, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

В свою чергу, народний депутат України Володимир Арешонков у своєму вітальному слові побажав в доброму настрої починати кожен новий день, розумних учнів, розуміючих батьків, творчого натхнення й щоб педагогічна робота завжди була достойно оцінена та вручив грамоти Верховної Ради України «за заслуги перед українськими народом» достойним педагогам району. Також, окремі працівники педагогічної ниви були відзначені подяками народного депутата України.

Іванна Мазурова,

спеціаліст відділу інформаційної діяльності

та комунікації апарату райдержадміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.