КНП “Коростенська ЦРЛ” висловлює слова вдячності Карену Арутюняну

Адміністрація та колектив медичного персоналу КНП «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради» висловлює щирі слова вдячності дочірньому підприємству “Коростенський лісгосп Агропромислового комплексу” в особі його директора Карена Арамайнсовича Арутюняна за постійну підтримку та розуміння важливих питань медичних працівників Коростенського району.

Нещодавно за сприяння Карена Арамайнсовича на території лікувального закладу було встановлено нову, гарну, затишку альтанку та зручні лавки для сидіння при входу в лікарню. Це значно покращило зовнішній вигляд подвір’я лікарні та створило комфортні умови для відпочинку медичних працівників закладу та його пацієнтів.

На сьогоднішній день, в умовах карантину, наша лікарня працює на межі своїх можливостей. Медичний персонал працює, віддаючись своїм пацієнтам на всі 100% своїх можливостей. Тому, у хвилини, коли втома долає або коли хочеться вдихнути свіжого повітря, відпочити хоч кілька хвилин, лікарі, медсестри матимуть можливість зробити це в гарній альтанці на території закладу. А нові лавки зроблять зручним очікування лікаря або прогулянки для наших хворих.

Шановний Карене Арамайнсовичу та колектив ДП “Коростенський лісгосп АПК”, щиро дякуємо за співпрацю та підтримку, бажаємо міцного здоров’я, успіху в усіх добрих справах та починаннях!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.