Колектив сайту Коростень-інфо щиро вітає з Новим роком!

Скоро Новий 2020 рік вступить в свої права. Ми не будемо говорити був він важким чи легким. Для кожного він був різним. Когось він випробовував, комусь дарував щедрі подарунки, а комусь довелось здійснити свої мрії та задуми і намріяти нові. Комусь вдалось досягнути вершин, а комусь цього року було несолодко.

На жаль, на Сході нашої країни продовжується війна, а країна продовжує свою боротьбу з корупцією, проводить непрості реформи, намагається стати однією із кращих країн Европи. І в цих реаліях життя ми маємо розуміти, що все залежить від нас, від кожного з нас. Тож давайте будемо згуртованими, цілеспрямованими, розумними, діючими, підтримаємо один одного та зрозуміємо, що це наша країна, це наш спільний дім.

Колектив сайту Коростень-інфо щиро вітає жителів Коростенщини, українців зі всієї України з новорічно-різдвяними святами та бажає миру, злагоди, добра, щастя, достатку в кожну домівку.

Нехай 2020 Новий рік завалить вас оберемком світлих надій, щирих посмішок та оригінальних подарунків. А ще – замете хуртовиною грошових купюр, закрутить у вирі романтичних почуттів, заморозить проблеми і зігріє пристрасними поцілунками. Нехай прийдешній рік буде щасливим!

Зі святом!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.