Команда Коростенської РДА зайняла призові місця в змаганнях ХІХ обласних спортивних ігор серед команд держслужбовців обласної та райдержадміністрацій

07.07.2017 року в м. Житомир відбулися фінальні змагання ХІХ обласних спортивних ігор серед команд державних службовців обласної та районних державних адміністрацій.

Протягом дня державні службовці змагалися у 5 видах спорту: міні-футбол, волейбол, швидкі шахи, шашки та настільний теніс.

Команда Коростенської районної державної адміністрації зайняла призові місця в змаганнях з тенісу настільного І командне місце та ІІ командне місце в змаганнях з швидких шахів. За підсумками змагань команда Коростенської районної державної адміністрації зайняла ІІІ командне місце в фінальних змаганнях ХІХ обласних спортивних ігор серед команд державних службовців обласної та районних державних адміністрацій. Всі переможці отримали від фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» грамоти, медалі та кубки Вітаємо учасників змагань та бажаємо нових спортивних звершень! Віта Єрещенко, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту.