Координаційна рада з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству провела перше засідання

Як повідомляє сайт Коростенської міської ради, 15 лютого 2023 року було прийнято рішення виконавчого комітету про створення Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми.
А сьогодні, 17 лютого, пройшло перше засідання новоствореної Координаційної ради, на якому обговорювались головні завдання, плани ради на 2023-2024 роки та налагоджені зв’язки для подальшої роботи між членами ради.

Учасниками Координаційної ради є представники органів місцевого самоврядування, зокрема: служба у справах дітей, відділ охорони здоров’я, відділ освіти, управління праці та соціального захисту населення, Коростенський міський центр соціальних служб, а також старости Коростенської міської територіальної громади, координатори мобільних бригад ГО “Інноваційні соціальні рішення”, представники Коростенського районного управління поліції, Коростенської окружної прокуратури та центру з надання безоплатної правової допомоги.

Голова Координаційної ради заступник міського голови Олександр Синицький наголосив, що будь-яке насильство є неприпустимим і боротьба та допомога у цьому питані є важливою та необхідною.

Також повідомляємо, що по місту створено мобільні бригади соціально-психологічної допомоги від ГО “Інноваційні соціальні рішення” за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення.

Консультації анонімні, конфіденційні та безкоштовні за телефоном: 050 553 10 78

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.