Кордон з Білоруссю в Коростенському районі під надійним захистом наших військових

В рамках робочого візиту другого серпня до Коростенського району з метою посилення обороноздатності області та укріплення державного кордону між Україною та Республікою Білорусь завітали заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко та голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

В ході візиту вони спільно із начальником Коростенської районної військової адміністрації Юрієм Тарасюком та військовими побували на лінії оборони, що розгорнута від ключових міст Коростенського району до самого кордону, де визначились з основними завданнями по обороні півночі області на найближчий час, а також оцінили підготовку військовослужбовців до зимового періоду.

Варто зауважити, що такі робочі поїздки та робота в напрямку укріплення оборони району проходять систематично. Неодноразово очільник Коростенського району був на пункті пропуску «Виступовичі», регулярно відвідує позиції наших військових, у співпраці з громадськими та благодійними організаціями надає допомогу відповідно до потреб і запитів наших захисників.

Під час робочої поїздки було оглянуто хід робіт з будівництва довгострокових оборонних споруд. Відповідно до рекомендацій військових, та виходячи з досвіду бойових дій на Київщині й у межах Житомирщини, декілька таких укріплень встановлені на півночі області та Коростенського району зокрема. За словами військових загалом на території області планується створити мережу інженерних протитанкових споруд.

Наразі на кордоні цілодобово ведеться спостереження за противником, здійснюється повітряний моніторинг за допомогою дронів та засобів онлайн-відеоспостереження, проводиться мінування ділянок, заходи з інженерного облаштування кордону, створена сучасна система опорних пунктів та вогневих позицій.

Інспектуючи важливі ділянки захисту, Кирило Тимошенко сказав: «Якщо ворог спробує просунутися в цьому напрямку – отримає гідну відсіч. Зробити це потенційним противникам буде непросто. Зведено фортифікаційні споруди, встановлено спеціальні засоби спостереження, які дають змогу стежити за державним кордоном в онлайн-режимі».

Окремо зазначимо, що для пришвидшення виконання робіт, спрямованих на посилення захисту кордону в рамках співпраці військових з Житомирською ОВА, Коростенською РВА, лісовими господарствами району надається допомога будівельними матеріалами, паливом, харчовими продуктами, засобами зв’язку та іншим необхідним спорядженням.

«Постійна робота з укріплення кордону – це водночас і укріплення наших рубежів і психологічний вплив на білоруську сторону. Адже вони з кожним днем розуміють, що замість легкої прогулянки вони побачать тут справжнє пекло. Тож не зупиняємося та працюємо задля захисту Житомирщини та України!», – відзначив під час робочої поїздки Віталій Бунечко.

В свою чергу Юрій Тарасюк звернув увагу на високий бойовий і моральний дух наших захисників, їх неперевершений гумор, який дозволяє долати будь-які труднощі: «Я пишаюсь нашими військовими. Сьогодні вони не просто на кордоні нашої країни зі зброєю в руках. Сьогодні вони на кордоні миру, спокою жителів району. Зі свого боку ми зробимо все можливе в рамках своєї компетенції аби їх служба була легшою і вони були забезпечені всім необхідним».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.