Коронавірус не завада: львівське сміття знову “добралося” до нашого краю

В мережі інтернет сьогодні з’явилася інформація, що  на території  Коростенського району було помічено недавно вигружені купи  сміття з ознаками приналежності до м.Львова.

Голова Коростенської районної державної адміністрації терміново виїхав на місце правопорушення. Виявилося, що сміття було дійсно вигружене обабіч  дороги,  проте не на території нашого Коростенського району, а поблизу села Лісобуда Хорошівського району.

Юрій Тарасюк повідомив про “подарунок” Новоборівську громаду, до складу якої входить село Лісобуда.  Також він провів термінову нараду з керівниками поліції, лісгоспу АПК та лісомисливським господарством, на якій звернув особливу увагу на питанні попередження таких випадків на території Коростенського району, адже це призводить до великої шкоди довкіллю.

Підготовлено лист до голів сільських, селищних рад району щодо посиленої уваги за транспортом, який перевозить чи може перевозити сміття.

“Звертаюсь до усіх мешканців нашого району об’єднатися, бути пильними і за вищезазначеним транспортом також! Як тільки побачите підозрілий транспорт – викликайте поліцію, телефонуйте до голів сільських рад, фіксуйте такі факти (фото, відео). Давайте разом збережемо чистоту нашого краю та покараємо винних у його забрудненні!”, – закликає Юрій Тарасюк жителів нашого району.

Тож і редакція нашого сайту просить повідомляти про факти правопорушень на території міста і Коростенського району. Давайте разом стояти на сторожі правопорядку і чистоти нашого краю!

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.