Коростень і Коростенський район віднесено до “червоної карантинної зони”. +65 нових випадків захворювання за добу

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив начальник відділу охороши здоров’я Микола Заєць:

Епідситуація з ковід-19 надскладна. Стаціонар переповнений.
На превеликий жаль, надзвичайно ймовірне введення червоної зони в регіоні. Дякуємо медикам, котрі якісно виконують свю роботу ! Бережіть себе і своїх близьких, поважайте оточуючих !
Увечері Микола Заєць підтвердив, що м.Коростень і Коростенський район вже віднесено до “червоної зони”:
Сьогодні ввечері відбулося засідання Державної комісії ТЕБ і НС ( Київ). Коростень і Коростенський район віднесено до “червоної зони”.
Більш детальну інформацію надамо завтра.
На жаль ситуація з ковід-19 погіршується.
Нехтування протиепіднічними заходами молоді ( та і в цілому) призводить до захворюваності батьків, рідних, близьких людей, які перебувають в зоні ризику. На сьогоднішній день, стаціонар переповнений, люди скаржаться, що не госпіталізують рідних…, медики на межі виснаження! Забезпечуємо киснем пацієнтів, що вкрай потребують…, не вистачає рук техпрацівників ( запрошуємо критиків допомогти, не язиком, а руками- працею).
Сьогодні надходили скарги щодо відмови госпіталізації…черги в рентгенкабінет…( з цього приводу вкотре матимемо розмову з колегами- медиками з Коростенського району ).
Повірте – епідситуація з ковід-19 дуже складна!
Потрібно піклуватися в першу чергу про рідних ! Всі герої – “мене це не стосується”, поки не “торкнеться” близьких,- тоді- “допоможіть”, а може бути пізно !!!
Здоров’я громадян залежить від кожного з нас !!!
ДЯКУЮ МЕДИКАМ, котрі якісно виконують свою роботу !!!
Бажаю здоров’я !!!

One comment

  1. Нехтують не тільки люди, а й медики. Не направляють на тести, поки сам не просишся, не тестують контактних. Людей залякали так, що вони не звертаються, боліють собі самі і розносять по-тихеньку інфекцию. Багато є людей, що втратили смак, і не звертались до лікаря.
    Ця статистика зовсім не вірна – це тільки ті, що протестовані.
    Стаціонар переповнений? А як щодо недобудованої лікарні? За рік ковіду можна було себе підстрахувати і довести до ладу хоч декілька поверхів, я мовчу, що цілком реально було її здати вже. Рік майже минув, а віз і досі там, де був.
    Лякати, звітувати, застерігати на словах – дуже гарно виходить. А щоб щось робити? Це не до медиків претензія (медикам слава і дяка!!!), вони на роботі і роблять її так, як можуть в тих умовах, які їм надали віська влада, кандидати в мери і депутати. Які тільки й можуть, що показувати пальцем на оппонентів і висвітлювати, які всі вони погані. А хто хороший? Хто хоч щось зробив, а? У вас були всі можливості показать себе.
    Є епідемія і є танці з бубном, такі як поливання асфальту дезрозчинами, а дій немає. Уповати маємо тільки на Бога, молімося, щоб пронесло, чи зачепило з найменьшими втратами. Ніхто не допомагатиме і не вирішуватиме ситуацію, нажаль. Все балачки і рухи напоказ. Соромно за те, що відбувається. Соромно за владу і за “властьдержащих людей”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.