Коростень та інші населенні пункти району можуть втратити статус Чорнобильської зони

Про напружену ситуацію стосовно можливої ліквідації статусу зони радіоактивного забруднення внаслідок аварії на ЧАЕС великої кількості населенних пунктів Коростенського району повідомляє депутат Верховної Ради від нашого округу Володимир Арешонков.

“Звертаю увагу всіх, кому небайдужа проблема категорій зон радіоактивно забруднених територій внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Уряд розробив проект постанови, яка винесена на громадське обговорення, що триватиме до 22 липня поточного року. Постановою пропонується перегляд населених пунктів, які станом на тепер віднесені до тієї чи іншої категорії зон радіоактивного забруднення. Прогнозую, що для багатьох новий перелік може стати неприємною несподіванкою, а тому звертаю увагу очільників громад, депутатів місцевих рад, громадських організацій, що в усіх нас дуже мало часу, щоб проаналізувати комплексно наслідки “оптимізації” зонування в контексті соціального захисту населення.
Звертаюсь до всіх вас, шановні, та прошу об’єднатись навколо цієї надважливої теми, зважено підійти до аналізу урядової постанови, яка ще не набула чинності, аби уникнути соціальних потрясінь і напруги серед населення. Долучаю пропонований урядом перелік зонування, – повідомляє наш депутат.”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.