Коростень відвідав міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов

У Коростені і приблизно 211 – 219 об’єктів, які потребують відновлення та 11 – повністю зруйновані. Про це говорили сьогодні, 28 квітня, під час робочого візиту до Коростеня міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

Основною метою зустрічі було ознайомлення із зруйнованими та пошкодженими об’єктами громади та напрацювання шляхів ліквідації наслідків бойових дій. Місцева влада вже працює над об’єктами, які потребують ремонту. За словами міністра, наразі в місті приблизно 211 – 219 таких об’єктів та 11 – повністю зруйновані. На даний час центральна та місцева влада працюють над тим, щоб терміново знайти рішення щодо залучення відповідних коштів на відбудову цих об’єктів.

Першочергове завдання – піклуватися про людей. З державного бюджету вже виділені гроші на ліквідацію наслідків бойових дій в Житомирській області. Також над цим працюють і благодійні фонди.

У ході візиту міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов разом із міським головою Володимиром Москаленком, головою Житомирської ОДА Віталієм Бунечко побували на заводі МДФ та вулиці Ковельській.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.