Коростень відвідав начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко

Про візит повідомляє сайт Коростенської міської ради.

Під час своєї робочої поїздки на Коростенщину начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко 16 листопада відвідав КНП «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» та ознайомився з тим, як використовуються кошти ЮНІСЕФ.

Віталій Бунечко хотів на власні очі побачити, як змінюються заклади охорони здоров’я на Житомирщині, навіть в такий складний для України час.

Генеральний директор КНП «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» Сергій Ковердун розповів очільнику Житомирської області, які заходи було здійснено в лікарні, який зроблено ремонт, що закуплено. Показав приміщення пологового відділення та кімнати з боксами для діток, які мають ускладнення зі здоров’ям після народження, хірургічне, приймально-діагностичне та рентгенологічне відділення, а головне в наш час, у лікарні обладнано сучасне укриття для пацієнтів та працівників лікарні.

В своєму інтерв’ю Віталій Бунечко підкреслив:

«Перебуваючи на Коростенщині не міг не заїхати в Коростенську лікарню, яка досить швидко та динамічно розвивається. І мені дуже приємно, що за фінансування ЮНІСЕФ та обласної влади було відновлено сучасне акушерське відділення, бомбосховище, що вкрай важливо насьогодні. Я надіюсь, що вже в наступному році за державні кошти та кошти Європейського інвестиційного банку ми розпочнемо реконструкцію хірургічного відділення, задля того, щоб продовжити розвиток Коростенської міської лікарні».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.