Коростень залишається в червоній зоні, в Коростенському районі карантин послаблено до помаранчевого рівня

Відповідно до рішення позачергового засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, протокол №37 від 30 жовтня 2020 року, з 00:00 годин 02 листопада 2020 року в м. Коростені продовжено «ЧЕРВОНИЙ» рівень епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19.

Коростенський район перейшов на “помаранчевий рівень” епіднебезпеки поширення COVID-19. Відповідне рішення прийняла Державна комісія з питань ТЕБ та НС на своєму засіданні 30 жовтня.

Аналізуючи загальну ситуацію в Коростенському районі, який перейшов на “помаранчевий рівень” епіднебезпеки поширення COVID-19, можна зробити висновок, що це стало можливим в першу чергу завдяки відповідальності жителів району, дотриманням ними рекомендацій наданих МОЗ України щодо профілактики поширення короновірусної хвороби.

Слід також відзначити злагоджену роботу в напрямку стабілізації ситуації з поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, Коростенської районної державної адміністрації, медичних працівників КНП «Коростенський районний центр ПМСД» та КНП «Коростенська центральна районна лікарня» Коростенської районної ради, фахівців Коростенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, Коростенського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський лабораторний центр МОЗ України», працівників Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області.

Робота над покращенням ситуації в районі щодо захворюваності на COVID-19, дотриманням встановлених обмежень і контролем за їхнім дотриманням районною владою продовжується.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.