Коростенці можуть записатися онлайн на прийом до лікарів Коростенської лікарні та поліклініки

Не марнуй час у черзі – запишись до лікаря онлайн!

Жителі та гості міста Коростень можуть записатися онлайн на прийом до лікарів Коростенської центральної міської лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги. Також онлайн-запис через сервіс Health24 працює в Коростенській центральній районній лікарні (розташована в с.Ушомир).

Пацієнтам не потрібно стояти у чергах реєстратури, адже можна скористатись онлайн-записом через сайт https://h24.ua/city/29069-korosten або через мобільний додаток Health24. Водночас записатися до лікаря можна, як і раніше, через реєстратуру. Онлайн-запис не скасовує роботу реєстратури, а надає надає альтернативний сучасний спосіб запису.

Процес онлайн-запису досить простий: необхідно вибрати потрібний медичний заклад та лікаря, визначити дату та час прийому та виконати швидку реєстрацію.

Відеоінструкція, як записатися до лікаря онлайн:

Відеоінструкція, як записати дитину:

Також пацієнти отримують доступ до таких онлайн-сервісів:

 • електронний медичний кабінет: доступна історія візитів, а також є можливість записати на прийом своїх дітей чи підопічних;
 • електронна медична карта: після першого візиту до лікаря, у пацієнта буде доступна
 • електронна медична карта, де зберігатимуться його медичні дані, такі як медичні записи, діагнози, алергії, щеплення, електронні рецепти та результати лабораторних досліджень. Згодом тут також буде доступна інформація про електронні направлення та рекомендації лікар;
 • відгуки: пацієнти можуть переглядати відгуки інших пацієнтів та залишити своє враження про лікаря чи медичний заклад.

Для доступу до своєї електронної медичної карти пацієнтам необхідно перейти коротку реєстрацію: перейти в розділ “Мій кабінет” та натиснути на своє ім’я та прізвище, заповнити дані і перейти за посиланням в електронній пошті (лише перший раз).

Куди пацієнти можуть звернутися за допомогою з онлайн-записом?

Із питаннями щодо запису до лікаря пацієнти можуть звернутися до реєстратури медичного закладу або зателефонувати на гарячу лінію Health24 0 800 756 856 (безкоштовно з усіх мобільних операторів).

Номери реєстратури медичних закладів з онлайн-записом через Health24:

 • Коростенська центральна міська лікарня
  +38 (041) 429 63 29
  +38 (067) 555 65 13
 • Центр первинної медико-санітарної допомоги
  Для запису до сімейних лікарів:
  +38 (041) 429 63 14
  +38 (097) 479 40 32
  Для запису до вузькопрофільних спеціалістів:
  +38 (067) 555 65 13
 • Центральна районна лікарня Ушомирської сільської ради
  +38 (067) 309 72 09

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.