“Коростенці повинні бути більш соціально відповідальними!” – Юрій Тарасюк

Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Голова Коростенської районної державної адміістрації Юрій Тарасюк, продовжується грейдерування неасфальтованих доріг між селами Коростеньского району.  Сьогодні  техніка працює у напрямку Сушки – Білка.

На численні зверення та дописи жителів району щодо проведення ремонтних робіт на дорогах в селі Білка та Сушки повідомляю, що завдячуючи ТОВ “Омелянівський кар’єр” та його керівництву нині йде до завершення грейдерування дороги, працює техніка.
Пересвідчився в цьому сьогодні особисто спільно із заступником голови Коростенської районної ради Віктором Кутішенком під час робочої поїздки в район та запланованої інспепкції цієї ділянки дороги.
В свою чергу хочу запросити до активної співпраці активістів вищевказаних населених пунктів. Зрозумійте мене правильно. Проводити 24 години біля грейдера я не можу, адже в мене в районі є ще освіта, медицина, культура та ін.
Прошу бути активними не тільки в соціальних мережах. але й реальними справами. В ваших силах проїхати на дану ділянку і проконтролювати чи ведуться роботи і чи якісно вони проводяться. Адже вам і вашим близьким їздити чим шляхом.
Давайте будемо не тільки соціальноактивними, але й соціальновідповідальними.
Я завжди вас почую і зроблю все можливе зі свого боку аби вирішити питання Коростенської районної громади в межах моєї компетенції.
Адміністрація сайту Коростень-інфо підтримує очільника району. Деякі  активісти – коростенці  мабуть тільки й можуть критикувати у соціальних мережах дії міської і районної влади. Тому ми пропонуємо  їм самостійно переконатися, що роботи з ремонту і відновлення доріг ведуться постійно. Також ви можете проконтролювати якість роботи і оперативно вказати на недоліки. Будьте відповідальні і в реальному житті також!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.