Коростенців чекає найхолодніший тиждень зими: до -25 вночі. Прогнози синоптиків

На календарі різдв’яні свята, наближається 19 січня –  Хрещення Господнє. А значить і наближаються сильні морози. Ну дійсно, коли зима покаже свій норов, якщо не зараз?

Згідно прогнозів синоптиків потрібно доставати із шафи найтепліші речі –  наступні вихідні обіцяють бути найхолоднішими цього зимового сезону, 16-17 січня очікується найбільший мінус температури повітря – до -25 вночі і до -18 вдень (за прогнозами Gismeteo.ua, Sinoptik.ua трішки “оптимістичніший” на нічну температуру).  13-15 січня може випасти сніг, щоб нарешті дітвора змогла покататися на санчатах,  пограти в сніжки, а також  зліпити снігову “бабу”.

Проте такі тріскучі морози за прогнозами послабшають після Водохреща,  з 21 січня  температура повітря  підвищиться до більш комфортних -2…-5 градусів.

Ну і як не згадати чудовий анекдот: “Синоптики помиляються один раз, проте кожний день”.  То ж нам залишається тільки трішки почекати і самостійно дізнатися – прийде на наступній неділі справжня зима з сильними морозами і снігом чи ні.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.