Коростенцю Владиславу Кемському французькі лікарі візьмуться відновлювати обличчя

Коростенець Владислав Кемський, який на війні втратив очі, ніс та щелепу, зовсім скоро отримає кваліфіковану допомогу від французьких лікарів.

Радісну новину у соцмережі Facebook написала волонтерка Тетяна Антончук з організації “Ми волонтери”.

“Певно немає таких людей, які не знають про історію нашого незламного воїна, коростенця Владислава Кемського. Наш герой захищаючи свою державу, свою родину, нас з вами на полі бою, втратив очі, ніс, щелепу. Вони скалічили його тіло, але їм не вдалося зламати його жагу до життя, його бойовий дух.

Неймовірна кількість людей долучилася до збору коштів на реконструкцію обличчя, багато небайдужих людей долучилися до інформаційної підтримки, аби знайти найкращих лікарів, спеціалістів, які погодяться взяти під свою опіку нашого воїна. І так, ми це зробили, ми знайшли тих чарівників, які нададуть кваліфіковану допомогу Владу.

Отримано запрошення з Франції від Університетської лікарні Ам’єн- Пікардія на лікування в рамках загальної реконструкції обличчя нашого Влада. Це надзвичайно хороші новини, яких ми з вами чекали не один місяць, а ще більше на них чекав сам Влад та його родина. Наразі йде підготовка документів на виїзд за кордон і вже зовсім скоро розпочнеться перший етап по відновленню обличчя нашого Героя.

Ми безмежно вдячні всім, хто підтримував, підтримує і хвилюється за долю Владислава. Дякуємо за вашу надважливу допомогу, за ваші добрі сердечка. Цінуємо кожного! Чекаємо на наступні новини! Молімося за наших Захисників, бо наше сьогодні це їх заслуга. Слава Героям України”, – написала Тетяна Антончук.

Нагадаємо, що у листопаді 2022 року в районі Бахмута 28-річний військовий з Коростеня отримав поранення, яке згодом лікарі назвали одним з найважчих поранень голови в Україні.

Небайдужі люди долучились до збору коштів на лікування Владислава Кемського.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.