Коростенець виступить на чемпіонаті світу зі спортивної ходьби. Поздоровляємо!

Не зважаючи на карантинні обмеження останніх місяців, у нашому місті є багато спортсменів, які продовжували активно тренуватися, використовуючи найменшу можливість для підтримки спортивної форми та якісної підготовки до змагань, що чекають попереду. Серед таких спортсменів і стипендіат міського голови, вихованець відділення легкої атлетики КДЮСШ Житомирської обласної організації ФСТ ,,Колос”, учень міської гімназії Суслов Павло.

Адже, взявши участь у зимовому чемпіонаті України зі спортивної ходьби, який проходив з 13 по 14 березня у Івано-Франківську, Павло здобув ІІ місце, здолавши дистанцію 10000м за 43 хвилини 22 секунди.

Наш земляк потрапив до складу збірної команди України та виборов право на участь у командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби, який відбудеться у Мінську.

Колектив Коростень-Інфо вітає легкоатлета, а також  його тренера Суслова Віктора Миколайовича зі здобуттям права виступити на чемпіонаті світу! Бажаємо виступити як найкраще і гідно представити наш край на змаганнях!