Коростенщина долучилася до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» разом із ДП «Коростенський лісгосп АПК»

24 квітня 2018 року на базі Ушомирського лісництва, за ініціативи ДП «Коростенський лісгосп АПК» в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», керівники, представники відділів та структурних підрозділів Коростенської районної державної адміністрації на площі 1 га посадили до 6 тис. саджанці змішаних культур: берези та сосни звичайної.

Під час акції представники лісового господарства поділилися з учасниками акції порадами та рекомендаціями про те, як потрібно правильно садити та доглядати ліс.Висадка нових культур здійснювалася за рекомендаціями й під наглядом працівників ДП «Коростенський лісгосп АПК» та директора підприємства – Карена Арутюняна.

Мета акції – залучити громадськість, зокрема жителів Коростенщини, до створення та відновлення лісових насаджень, виховати бережливе ставлення до лісу. Також лісівники прагнуть надати широкого громадського резонансу проблемі збереження лісових насаджень та формуванню позитивного іміджу роботи працівників лісового господарства.

ДП «Коростенський лісгосп АПК» закликає долучатися до подібних акцій, таким чином ми не лише збагачуємо нашу планету чистим повітрям, ай залишаємо великий ресурс для наступних поколінь. Адже ліс – це легені планети.

Іванна Мазурова, спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікації апарату Коростенської районної державної адміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.