Коростенська центральна міська лікарня отримала 8 кисневих концентраторів за рахунок спонсора – компанії UPG

18 грудня Коростенська центральна міська лікарня отримала 8 кисневих концентраторів загальною вартістю 450 тисяч гривень, які компанія UPG виділила лікарні минулого місяця.

Про це повідомляє інтернет ресурс newday.org.ua

Коростенська центральна міська лікарня наразі перевантажена пацієнтами з COVID-19 і має велику проблему з нестачею кисню, бо багато хворих знаходяться на кисневій дотації. Саме тому мережа АЗК UPG вирішила придбати пристрої, щоб хворі на COVID-19 могли дихати.

Концентратори кисню – це електричні пристрої, що дозволяють отримувати кисень високої концентрації з повітря. Придбані концентратори оснащені функцією пульсоксиметра, що вимірює рівень насичення крові киснем, і небулайзера. Функція небулайзера – перетворювати рідкі ліки в дрібнодисперсний туман, який людина вдихає через маску. Завдяки йому ліки потрапляють саме в легені та дихальну систему, де це необхідно.

Довідка про компанію

Мережа автозаправних комплексів UPG представлена на паливному ринку України у 16 областях, налічує 67 об’єктів і стрімко розвивається далі. Компанія реалізує виключно високоякісне пальне виробництва Мозирського та Новополоцького НПЗ, Республіка Білорусь.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.