Коростенська громада отримала новий шкільний автобус

Відтепер учні Грозинської гімназії будуть їздити на навчання сучасним, зручним, а головне – безпечним новим шкільним автобусом, який громада отримала за сприяння народного депутата України від фракції «Слуга Народу» Арсенія Пушкаренка

Новенький шкільний автобус для Грозинської гімназії

Нові «Шкільні автобуси» – це частина програми «Велике будівництво», яку ініціював Президент України Володимир Зеленський і реалізує його команда партії «Слуга Народу».

«Ми розбудовуємо інфраструктуру, в тому числі – освітню. Наразі нові шкільні автобуси довозять наших дітей по нових дорогах до нових – побудованих і відремонтованих – шкіл і дитячих садочків. Ми прагнемо, щоб кожна дитина, навіть у найвіддаленіших населених пунктах отримувала якісну освіту та була конкурентна на ринку освіти та на ринку праці на рівні з дітьми Житомира чи Києва», – зазначив народний депутат Арсеній Пушкаренко.

Новий автобус придбаний у межах програми «Шкільний автобус» на умовах співфінансування: 70% – сплачує держава, 30% – громада. Вартість – майже 1,7 мільйонів гривень. Автобус оснащений системою гучного зв’язку, ременями безпеки та сигнальними маяками. Відтепер діти будуть добиратися до школи та дитячого садочка сучасним, зручним, а головне – безпечним транспортом.

У 2021 році Житомирщина отримала 15 нових шкільних автобусів. Загалом в області в цьому році до шкіл підвозять 18 тисяч учнів і 3 тисячі педпрацівників. Усього в регіоні працює 312 шкільних автобусів. За останні три роки закуплено 56 одиниць.

Але освітня інфраструктура – це не тільки автобуси, школи та дитячі садочки. Головне – це люди. Освітяни, які дають дітям найцінніше – знання.

«Міцні знання та гарна освіта – це головне багатство та ресурс сучасної людини. Вчителі передають свої знання дітям, розвивають їх. Для багатьох стають, без перебільшення, другою родиною. Величезна їм за це подяка!» – сказав народний депутат Арсеній Пушкаренко.

Педагоги також відзначають, що ставлення держави до освіти змінилося в кращу сторону. Стверджують, що на користь цього свідчать масштабні реконструкції учбових закладів, що здійснюються по області.

Наприклад, протягом 2020-2021 років у межах програми Президента «Велике будівництво» в області побудовано та реконструйовано 11 шкіл та 5 дитячих садочків. У планах на наступний рік – провести реконструкцію та капітальний ремонт ще більше ніж 20 об’єктів освітньої сфери.

Арсеній Пушкаренко: діти будуть їздити в новому, комфортному, а головне – безпечному автобусі

Арсеній Пушкаренко зазначає, що, розбудовуючи нову інфраструктуру, команда «Слуга Народу» будує нову Україну.

«Цей проєкт реалізується за кошти платників податків. Але податки завжди платилися, бюджети наповнювалися, а от інфраструктури не було. Гроші просто кудись зникали. Наша влада – перша, яка акумулює податки в реальні справи. Не виводить гроші з країни в офшори, а вкладає в шкільні автобуси, школи, дитсадочки, амбулаторії, дороги – в те, що ми бачимо сьогодні. А бачимо ми сотні реалізованих інфраструктурних проєктів і в Житомирській області, і в усій Україні», – підкреслює народний депутат, голова Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.