Коростенська громада отримала від дружньої Естонії автобус IVECO

Сьогодні, 14 грудня, Коростенська громада отримала від дружньої Естонії автобус  IVECO на 43 посадочних місця, який буде призначений для потреб відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради – це і перевезення учнів до школи, спортсменів, які навчаються в Коростенській  ДЮСШ.

«Хочемо подякувати всім причетним до допомоги нашій громаді: Віталію Бунечко – голові Житомирської ОДА, Арсенію Пушкаренко – народному депутату, Юрію Тарасюку – голові Коростенської РДА та дружній Естонії.» – зазначив міський голова Володимир Москаленко.

Оскільки, Естонія взяла на себе зобов’язання у відновленні та розбудові Житомирської області, очікуємо на плідну співпрацю і допомогу Коростенській громаді.

Як відзначив на своїй офіційній сторінці Юрій Тарасюк:

Діти – це наше майбутнє, і в них потрібно вкладати всі сили, як батьків так і держави, з самого дитинства. Сьогодні, не дивлячись на складний воєнний стан юні спортсмени продовжують тренуватись і мають велике бажання їздити на змагання та виборювати призові місця, про це мені розповідають, як тренери Коростенської ДЮСШ та і маленькі майбутні чемпіони.

Також сьогодні автобуси отримали Білокоровицька, Словечанська та Чоповицька громади.

Автотранспорт слугуватиме громадам для перевезення освітян, дітей до місць навчання. Впевнений, що такого роду підтримка і допомога в наш час надзвичайно важлива.

Нагадаю, що вже на сьогоднішній день автобуси від наших партнерів отримали Малинська, Овруцька, Лугинська та Олевська громади.

Працюємо далі на благо людей та Коростенського району!

Віримо в Перемогу України. Разом відновимо її після війни та зробимо все, що від нас залежить, щоб Україна відродилась і стала ще більш комфортною для проживання мирних і працьовитих людей.

Продовжуємо об’єднуватись та працювати заради Української Перемоги, світлого майбутнього та європейського процвітання.

 

One comment

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.