Коростенська громада попрощалася з воїном Миколою Красновим

Сьогодні, 9 листопада, великий смуток і зажура огорнули Коростень. Громада міста попрощалася і провела в останню путь захисника України, військовослужбовця Збройних сил України, люблячого сина, брата і батька, дядечка, завжди такого позитивного та щирого, усміхненого і чуйного, працьовитого, справжню опору для своєї гарної родини – 41-річного Героя Миколу Віталійовича Краснова.


«Печаль, яка печаль огорнула нашу родину… Як же ми будемо без тебе, наш Колю, наша відрада і підтримка, наш промінчик сонця», – постійно повторювала мама Віра… «Сьогодні йдуть кращі сини України, наші коростенці, які стали на захист країни від російського агресора. Ми маємо завжди про це пам’ятати і берегти пам’ять про наших захисників!..» – промовив під час поховання міський голова Володимир Москаленко.

«Микола був справжній побратимом і другом, він, не вагаючись, пішов захищати українські землі на передову. Справжній Герой! Прощавай, наш друже!..», – говорили про воїна Миколу Краснова військовослужбовці ЗСУ.

На колінах, зі сльозами на очах прийшли попрощатися з Миколою Красновим і проводжали його в останню путь коростенці…

Загинув Микола Віталійович на Донеччині 4 листопада 2022 року від авіанальоту шахедів. Залишилася без батька неповнолітня донечка Тетяна, у вічній журбі – мама Віра, рідні сестра та брат Людмила і Дмитро, племінниці, усі рідні та близькі.

Вічний спокій Тобі, Герою! Царство Небесне і світла пам’ять!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.