Коростенська прокуратура засудила жителя району до 5 років колонії за знущання над твариною

Як повідомляє пресслужба установи, за публічного обвинувачення Малинського відділу Коростенської окружної прокуратури суд визнав винним місцевого жителя у жорстокому поводженні з твариною, що відноситься до хребетних, вчиненому з особливою жорстокістю, що призвело до загибелі тварини, групою осіб (ч. 3 ст. 299 КК України) та у незаконному придбанні, виготовленні та зберіганні наркотичного засобу без мети збуту (ч. 1 ст. 309 КК України).

Вироком Малинського районного суду чоловік засуджений до 5 років 1 місяця позбавлення волі. Його спільник у жорстокому поводженні з твариною засуджений цим же судом у 2021 році.
Прокурором доведено, що в грудні 2019 року обвинувачений разом із знайомим на території пилорами в одному із сіл Коростенського району жорстоко поводилися з поросям породи в’єтнамське вислобрюхе. Чоловіки газовим пальником обпалювали живу тварину, унаслідок чого вона загинула.

Увесь жорстокий процес обвинувачений зафільмував на мобільний телефон та розмістив на особистій сторінці у соцмережі. Розправа над живою твариною викликала обурення серед користувачів Інтернету.
Також обвинуваченого визнано винним у придбанні, виготовленні та зберіганні наркотичного засобу, що мало місце в жовтні 2019 року.

На даний час вирок суду не набрав законної сили.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.