Коростенська районна лікарня отримала новий сучасний службовий автомобіль

Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника головний лікар КНП “Коростенський районний центр ПМСД” Коростенської районної ради Наталка Бугайова з метою обслуговування населення Коростенського району за рахунок державного бюджету та співфінансування Ушомирської ОТГ отримала для медичного закладу новий сучасний службовий медичний автомобіль.

Урочиста передача автівок відбулась сьогодні, 19 червня, за участю голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка та голови обласної ради Володимира Ширми на майдані імені С.П. Корольова в м. Житомир.

Під час заходу також було вручено дипломи лауреатам обласної премії ім. О.Ф. Гербачевського за 2020 рік, Почесні грамоти та подяки Житомирської ОДА та обласної ради.

Сьогодні, перед прийдешнім святковим днем, щасливими власниками нових автомобілів стали 17 медичних працівників, які працюють у сільській місцевості.

Довідково. Це вже 3 партія автомобілів придбаних за кошти державної субвенції для лікарів, що працюють в сільській місцевості. Легкові автомобілі марки Reno Duster коштують 450 тисяч гривень.

Всього в області закуплено 57 автомобілів, з яких 24 – для медиків, що працюватимуть у новозбудованих амбулаторіях та 33 авто для існуючих ЦПМСД.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.