Коростенська техніка КВГП до зимового сезону готова. Фото

Про готовність зимової техніки Коростенського КВГП  до сезону снігів пише Коростень медіа на своїй сторінці у Фейсбук.

Останній місяць осені, зима не за горами. Тому місто повинно бути готовим до усіляких погодних сюрпризів, адже в будь-який момент може випасти сніг, який зашкодить звичному пересуванню транспорту на проїжджих частинах та пішоходам по тротуарах.

2 листопада на території КВГП був проведений огляд техніки, яка працюватиме у зимній сезон з метою полегшення життя містян. Лінійка техніки була представлена бульдозерами, машинами з лопатою, тракторами, сміттєвозами тощо. Перевірена техніка вже готова до роботи, тому раптом що – від негоди ми будемо врятовані. Пісок та сіль (які використовуються у боротьбі зі слизькими дорогами) також вже наготовлені, тому при потребі з цим питанням проблем не буде.

Нещодавно була закуплена і нова сміттєприбиральна машина Volvo, яка є дещо меншою від тих, які вже функціонують у місті. Однак цією машиною буде легко заїхати як до приватного сектору, так і у скупчення будинків. Вона є потужною та працює дуже гарно.

– В рамках організації процесу збору сміття це вже остання машина, яка нам була потрібна. Скоріше за все, більше нічого купувати не будемо, бо вже закуплено достатньо нової техніки для забезпечення чистоти у місті, – розповідає мер Володимир Москаленко.

Також, як зазначив міський голова, на території КВГП провели ремонтні та будівельні роботи, які забезпечили комфортні умови праці працівникам цього комунального підприємства. Зокрема це асфальтування території, побудова нових гаражів для техніки, а також приміщень для відпочинку і душових.

Тож до заметіль та ожеледиці ми готові, залишилося чекати справжньої зимової казки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.