Коростенські підприємці малого та середнього бізнесу можуть взяти участь у конкурсі

Про проведення Конкурсу для  підприємців малого та середнього бізнесу повідомляє Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Метою проведення конкурсу є оцінка бізнес-проєктів для надання часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб′єктами малого і середнього підприємництва.

Вимоги до суб’єктів підприємництва, що можуть брати участь в конкурсі:

Зареєстровані та здійснюють діяльність на території Коростенської міської територіальної громади.
Реалізують бізнес-проєкти спрямовані на:

  • створення нових робочих місць;
  • розвиток нового виду виробництва;
  • впровадження енергозберігаючих, екологічно чистих та перспективних технологій;
  • виробництво товарів експортного спрямування та імпортозамінних;
  • модернізація, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва товарів (надання послуг).

Документи, які подаються на конкурс:

  • заява на участь у конкурсі;
  • загальна інформація про суб’єкта підприємництва: чисельність працівників, виробничі потужності, спеціалізація, інформація про зовнішньоекономічну діяльність;
  • бізнес-план;
  • завірена банківською установою або суб’єктом підприємництва копія кредитного договору, укладеного з банківською установою, яка видала кредит.

Сума фінансування бізнес-проєкту з міського бюджету становить на рівні 100% облікової ставки Національного банку, але не більше ставки Уповноваженого банку, яка діє на дату укладення кредитного договору у поточному бюджетному році та не більше 80 тис. грн. одному суб’єкту підприємництва протягом одного бюджетного року. Відшкодування відсотків по кредитах отриманих в попередньому році, здійснюється за період з початку та до кінця поточного бюджетного року, якщо кредит отримано протягом бюджетного року – з моменту отримання кредиту та до кінця поточного бюджетного року.

Останній термін подачі документів: 22 жовтня 2021 року до 17-00 год.

Результати конкурсу будуть підведені до 29 жовтня 2021 року та повідомлені всім учасникам конкурсу.

Форма заявки, повний перелік документів, який подається на конкурс та Порядок використання коштів міського бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проєктів знаходяться на офіційному сайті міста http://www.korosten-rada.gov.ua в розділі «Економічний розвиток» → «Підприємництво». Перелічені документи можна отримати у відділі місцевого економічного розвитку управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради за адресою: Грушевського, 22, кабінет 37. Телефон для довідок: 4-10-20, e-mail: ekonomika@korosten-rada.gov.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.