Коростенські поліцейські припинили пів сотні фактів домашнього насильства з початку цього року

Упродовж січня-лютого працівники сектору протидії домашньому насильству Коростенського райуправління опрацювали сотню викликів, склали 40 адміністративних протоколів відносно домашніх кривдників, винесли 17 термінових заборонних приписів та поставили на облік 27 осіб.   Про це повідомляє пресслужба Коростенського управління поліції.

Поліцейські постійно моніторять ситуацію в сім’ях, в яких були факти домашнього насильства. Відвідують їх, спілкуються з членами родин, нагадують про алгоритм дій у разі виникнення загрози тиранії.

8 лютого під час чергового рейду у м. Коростені поліцейські виявили, що нетверезий чоловік ображає сестру лайливими словами та погрожує їй фізичною розправою. У будинку також проживають малолітні діти жінки та матір. Ця родина лише кілька років проживає у районі, однак 28-річний чоловік уже неодноразово потрапляв у поле зору поліцейських. Цього разу інспектори склали відносно нього адміністративний протокол за вчинення домашнього насильства (ст. 173-2 КУпАП) та попередили про більш суворе покарання в разі відвертого ігнорування таких заходів впливу.

У с. Каленському Коростенської громади правоохоронці поспілкувались з родиною 48-річного місцевого мешканця. Чоловік час від часу  зловживає спиртними напоями і на цьому грунті у сім’ї виникають конфлікти. Цього разу господар поводив себе добре, а його дружина  подякувала поліцейським за увагу до їх проблем.

Водночас поліцейські закликають й інших громадян не замовчувати та інформувати правоохоронні  органи про факти тиранії. Інспектори сектору протидії домашньому насильству кваліфіковано зреагують на кожне звернення, нададуть необхідну допомогу та візьмуть під нагляд таку сім’ю.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.