Коростенські поліцейські викрили у вчиненні вуличного грабежу двох місцевих парубків

Як повідомляє Головне управління Національної поліції в Житомирській області, 3 серпня поліцейські Коростенського районного управління ГУНП викрили у вчиненні вуличного грабежу двох місцевих парубків. За наявними відомостями, кілька днів тому вони силоміць відібрали у чоловіка особисті речі. Триває досудове  розслідування.

До Коростенського райуправління поліції із заявою звернувся 32-річний житель міста. Він розповів, що кілька днів тому став жертвою грабіжників. За словами заявника, на одній з вулиць Коростеня він втрутився у міжусобицю групи молодиків, а потім з ними ж попрямував до магазина за пивом. Спільний вояж містом закінчився у неосвітленому кварталі, де нові знайомці побили та обібрали заявника. Одразу потерпілий не звернувся до поліції, і лиш за тиждень передумав.

Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) КК України.

Поліцейські, здійснюючи заходи для розкриття правопорушення, переглянули записи камер відеоспостереження, розміщених за маршрутом короткого вояжу потерпілого. За допомогою них і вдалося встановити особи причетних до пограбування.

Під обґрунтованою підозрою опинились двоє місцевих парубків, віком 18-ти та 19-ти років. У них правоохоронці й вилучили відібрані у заявника речі.

Усі обставини з’ясовуються у рамках подальшого досудового розслідування. За чинним законодавством подібні протиправні дії караються ув’язненням на строк від 4 до 6 років.

Водночас правоохоронці зазначають, що відкрите заволодіння майном (грабіж) є правопорушенням, про яке важливо сповістити поліцейських одразу ж. Від оперативності вашого повідомлення про подію залежить швидке розкриття злочину та затримання причетних до його вчинення осіб. Якщо ви стали очевидцем неоднозначної ситуації або самі потерпіли від чиїхось протиправних дій, не зволікайте зі зверненням до правоохоронців. Телефон 102 працює цілодобово.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.