Коростенські поліцейські вилучили зброю у жителя Нородицької громади

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Житомирській області, опрацьовуючи оперативну інформацію, поліцейські відділу поліції №1 (Овруч) Коростенського райуправління встановили, що 52-річний чоловік може зберігати зброю у своєму помешканні без передбаченого законом дозволу.

Автоматичну гвинтівку, пістолет, кілька магазинів до них правоохоронці виявили під час проведення слідчих дій. До того ж, господар зберігав у будинку близько 100 патронів різного калібру.

Зброя і набої вилучені, вони будуть направлені для подальшого дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. Наразі поліція з’ясовує їх походження та мету зберігання.

Слідчими проводиться досудове розслідування за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

За такі діяння чоловікові може загрожувати позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Поліцейські нагадують, що зброя, яка є у власності громадян, має бути офіційно зареєстрованою.

У разі, якщо ви знайшли зброю, боєприпаси та інші невідомі предмети, не варто до них наближатися, рухати чи переносити. Позначте місце знахідки яскравою тканиною, гілкою чи іншим доступним способом. Подбайте, щоб до потенційно небезпечної території не наближались люди. Сповістіть про таку знахідку поліцейських (на спецлінію 102), рятувальників (на спецлінію 101) або зверніться до місцевих органів влади.

Зазначимо, що відповідно до ч. 3 ст. 263 КК України не підлягає кримінальній відповідальності за незаконне поводження зі зброєю особа, яка добровільно здала її органам влади.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.