Коростенські школярі на тиждень ідуть на дистанційне навчання

З 21 по 25 листопада учнів шкіл Коростеня переводять на дистанційне навчання – пов’язано це зі складнощами з енергопостачанням. Про це у коментарі Суспільному розповіла заступниця Коростенського міського голови Наталія Чижевська.

За її словами, упродовж наступного тижня в місті можливі частіші відключення електроенергії через ремонти на пошкоджених енергооб’єктах.

“Ситуація наразі нестабільна – наприклад, сьогодні зранку взагалі все було знеструмлене, – каже Наталія Чижевська. – Якщо говорити про школи, то нестабільність подачі електрики впливає на багато процесів. Наприклад, у нас в мережі з’явилася напруга – для побутових потреб її достатньо, а от котельню запустити на тій напрузі, яка є, ми не можемо. Відповідно, в школах уже холодно. Сьогодні все включили, а на водоканал необхідних потужностей не дали – відповідно, немає водопостачання. Також це стосується харчового блоку – кухарі починають готувати їжу, але електрика зникає, і вони не можуть закінчити приготування страв”.

Заступниця міського голови говорить, що вдома батьки можуть створити для дітей хоча б мінімальний комфорт.

“В школі ми цього комфорту упродовж наступного тижня, на жаль, гарантувати не можемо. Надто, якщо лунатимуть тривалі повітряні тривоги, через що дітям доведеться сидіти у шкільних укриттях. Якщо в цей період школа не опалюватиметься, то в укриттях ще й буде холодно”, – розповіла Наталія Чижевська і додала, що упродовж наступного тижня енергетики посилено займатимуться ремонтом об’єктів енергетичної інфраструктури.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.