Коростенській ЦМЛ для транспортування ковідних хворих передадуть нові реанімобілі

Про поповнення автопарку швидкої допомоги у Коростені повідомляє голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Ще 11 новеньких сучасних спеціалізованих автомобілів поповнили сьогодні автопарк обласного центру екстреної медичної допомоги Нова техніка на базі Citroën Jumper обладнана медичним приладдям за класом С. Також найближчим часом обласний центр отримає ще 14 швидких класу В. Загальна вартість техніки – майже 44 мільйони гривень. Це все стало можливим завдяки програмі Міністерство охорони здоров’я України, яка передбачає оновлення і модернізацію матеріальної бази центрів екстренки. Водночас, це перше з 2014 року значне надходження автотранспорту.
Нові швидкі класу С – це сучасні реанімобілі, у яких є все необхідне для надання допомоги під час транспортування навіть хворих у важкому стані. Зокрема, до їх комплектації входять дефібрилятори та апарати штучної вентиляції легень. До слова, ШВЛ бувають переносними та стаціонарними. Як говорять фахівці центру, такі реанімобілі актуальні вкрай необхідні, коли важкого «ковідного» хворого потрібно перевезти із району до обласного центру, і йому потрібна безперебійна та постійна подача кисню.
Невдовзі, після реєстрації, транспортні засоби передадуть спеціалізованим бригадам, які надають допомогу хворим на COVID-19, зокрема у Житомирі, Бердичеві, Новоград-Волинському та Коростені.
Слід відзначити, що протягом останнього року центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вже було придбано 20 нових швидких, які щодня рятують життя жителям області. Також очікуємо на прибуття ще одної партії із 20 реанімобілів. Дуже важливо, аби наші медики мали такі авто в нинішніх умовах, коли навантаження на них час від часу збільшується через хвилі пандемії, щоб швидко і якісно надавати допомогу людям і рятувати життя.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.