Коростенський парк “Древлянський” вже скоро стане популярним серед альпіністів

У Коростені в Древлянському парку на берегах річки Уж запроваджують альпійський туризм. Невдовзі по скелястих берегах будуть лазити альпіністи з Житомира, столиці та інших міст.

Про це Першому житомирському розповів керівник КУ “Туристично-культурний інформаційний центр” міста Коростень Сергій Гераймович:

“5 грудня у мене була зустріч із Житомирським клубом альпіністів. Крім них, до нас часто звертаються з таким питанням люди, яким цікаве скалолазіння. Ми вже розробляємо такий вид відпочинку. Схожий маршрут – Дениші, але там уже багато хто був. У нас же можна організувати скалолазіння по лівому і правому берегах річки”.

Скелі в Коростені вже стали об’єктом для селфі і фотосесій. Народний музей “Скеля” у свій час викопали самі люди без допомоги техніки.

“Для туристів, які люблять фотографуватися, гарною локацією слугуватимуть скелі, особливо в осінній період, коли листя впало і оголилося все каміння. Зараз як раз видно велич виходів гранітів. Коростенський парк цікавий в період весна-осінь”, – розповів Сергій Гераймович.

За його словами, військово-історичний комплекс “Скеля” не має аналогів в Україні. Його створили в роки, коли не було техніки, і викопаний він руками людей. У  гранітній скелі вирубали коридори в 156 метрів. Наразі там безліч експонатів, починаючи з радянського часу і закінчуючи технікою з АТО.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.