Коростенський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує: виїзд в с. Злобичі, с. Холосне, с. Іванівка, с. Ковалівщина, с. Веселівка, с. Лісівщина

 З метою здійснення соціально-профілактичної роботи з різними категоріями населення  району начальник  відділу Коростенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Демчук Т.В.  та виконуючий обов’язки начальника служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації  Кокоша Р.А. 26 липня  2017 року  здійснили  виїзд в с.Злобичі, с.Холосне, с.Іванівка, с.Ковалівщина, с.Веселівка, с.Лісівщина.

У  відвіданих сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах,  проведено індивідуальну соціально-профілактичну роботу, в ході якої їм було роз’яснено про відповідальність за неналежне  виконання батьківських обов’язків, проведено  бесіди щодо  належного догляду за неповнолітніми дітьми, недопущення зловживання алкогольними напоями та розвитку негативної поведінки у батьків, що має безпосередній негативний вплив на розвиток та благополуччя сім’ї,  обговорено питання  щодо впорядкування грубок, дотримання пожежної безпеки. Дітям наголошено на дотриманні простих правил безпеки, які збережуть життя і допоможуть запобігти біді.

Коростенський районний центр

соціальних служб для сім’ї,

дітей та молоді

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.