Коростенській районній лікарні благодійники передали сучасний реанімобіль

Від імені норвезької благодійної місії «Віра. Надія. Любов» сьогодні, 1 червня 2020 року, було передано сучасний реанімобіль Volkswagen T5 для КНЗ «Коростенська районна лікарня Коростенської районної ради».

Під час передачі карети «швидкої» були присутні представники норвезької благодійної місії, директор КНЗ «Коростенська районна лікарня Коростенської районної ради», очільники району.

У порівнянні зі звичайною каретою швидкої допомоги він має ряд переваг. Однією з них є те, що реанімобіль оснащений за європейськими стандартами та нормами, має все необхідне сучасне обладнання для надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам, завдяки чому бригада швидкої допомоги мати більше можливостей для надання екстреної, своєчасної та якісної медичної допомоги населенню району.

Варто відзначити, що за останній рік це вже другий автомобіль швидкої екстреної медичної допомоги, який поповнив автопарк лікарні.

«Рятуючи життя людей, важлива кожна хвилина. І цей автомобіль на сьогоднішній день надзвичайно важливий для нашого району та наших лікарів», – відзначив під час зустрічі з представниками благодійної організації «Віри, Надії, Любові» голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк.

Далі голова райдержадміністрації подякував благодійникам за допомогу, підтримку та розуміння проблем медиків.

Повідомляють на офіційному сайті Коростенської РДА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.