Коростенському Центру Крові бути! Остаточне рішення

Коростенський Центр Крові продовжує працювати на користь коростенців! Цю радісну новину повідомив  Володимир Нагорняк на своїй сторінці в Фейсбук.

Вчорашній день ознаменувався дуже важливою перемогою для системи охорони здоров’я північної та західної частини Житомирщини.

На 32-й сесії обласної ради зусиллями депутатів було відмінено рішення керівника обласного центру крові Чугрієва А. про скорочення штатів та фактичну ліквідацію Коростенського та Новоград-Волинського відділень Житомирського обласного центру крові.
На початку серпня 2020 року керівництвом Житомирського обласного центру крові було видано наказ щодо попередження персоналу вищевказаних відділень про звільнення з роботи у зв’язку з ліквідацією підрозділу.
7 серпня до Коростеньского відділення прибули 4 чиновники з Житомира для ознайрмлення працівників з наказом.
Депутат обласної ради В.В. Нагорняк запросив на цю процедуру представників Коростенського телебачення та місцевої газети, а також роз’яснив працівникам відділення їх право не підписувати наказ про скорочення.
Цього ж дня я зустрівся з міським головою Москаленком В.В. та мав телефонну розмову з головою обласної ради Ширмою В.В, щодо недопущення ліквідації Коростенського відділення центру крові.
Коростенський міський голова пообіцяв прикласти максимум зусиль для збереження цієї структури, яка вкрай необхідна для нормального функціонування та своєчасного отримання пацієнтами плазми і формених елементів крові у пологових, хірургічних, травматологічних відділеннях лікарень північної частини Житомирської області.
Відповідне рішення було прийнято міською радою на спеціально скликаній позачерговій сесії. Однак керівник Житомирського обласного центру крові не взяв до уваги звернень депутатів, громадськості та не зважив на те, що саме ця частина області найбільше постраждала від наслідків Чорнобильської катастрофи і захворюваність населення тут вища,, ніж в інших районах.
Тому 8 жовтня депутати Сидір Кізін та Володимир Нагорняк наполягли на внесенні в порядок денний сесії зазначего питання. Ініціативу щодо звереження даних відділень було підтримано більшістю голосів. Директор обласного центру крові Чугрієв А. під тиском депутатів скасував наказ про фактичну ліквідацію Коростенського та Новоград-Волинського підрозділів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.