Коростенську міську лікарню оновлюють за програмою “Великого будівництва” Зеленського

У Коростені завершилася реконструкція приймального відділення міської лікарні за програмою президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Про це повідомляє Житомирська ОДА.

“Коростенська лікарня має велике значення для прилеглих громад, адже обслуговує понад 80 тисяч жителів. Слід зауважити, що необхідні роботи проведено відповідно до брендбуку Міністерства охорони здоров’я України, згідно з яким продумано кожну деталь, що максимально спрощує роботу для наших медиків та забезпечує ефективний розподіл пацієнтів, наявність медичних блоків та заїзди для швидкої, – зазначив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко”.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала понад 17 млн грн

У проєкт включено оглядові та консультативні приміщення, процедурно-перев’язувальні кімнати, приміщення з ліжками тимчасового перебування пацієнтів, лабораторію термінових аналізів, ізолятор з окремим входом, пандуси, ґанки, внутрішнє оздоблення приміщень. Закуплено та встановлено необхідне діагностичне, реанімаційне та інше необхідне обладнання.

Приймати пацієнтів відділення зможе після отримання дозвільних документів.

Нагадаємо, за програмою президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” до кінця року планується створити 200 сучасних приймальних відділень у лікарнях по всій Україні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.