Купатися у р.Уж на міських пляжах Коростеня не рекомендується. Результати аналізу води

Відділ з питань цивільного захисту виконавчого комітету Коростенської міської ради інформує коростенців про взяття  проб на аналіз води з річки Уж.

Інформація Коростенського міськрайонного відділу ДУ «Житомирській обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.

З настанням літнього періоду, відкриттям купального сезону та згідно Плану основних організаційних та санітарно-протиепідемічних заходів ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» на 2021рік, фахівцями Коростенського міжрайонного відділу щотижня в період з червня по серпень включно відбираються проби річкової води для дослідження якості води міського пляжу міста.

Так, за даний період червня 2021 року були відібрані та досліджені за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками 5 проб води з річці Уж в районі місцевого пляжу по вулиці Горького.

За результатами досліджень по бактеріологічним показникам вода не відповідає вимогам ДСП № 173-96 дод. 11: індекс лактозо-позитивних паличок (ЛКП) на 23.06.21р. становить 240000 КУО в дм³, при нормі 5000 КУО в дм³.

По санітарно-хімічним вода відповідає вищевказаним вимогам.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.