КЗ “Коростенський районний центр ПМСД” Коростенської районної ради запрошує пацієнтів обрати сімейного лікаря

З 1 квітня 2018 року розпочнеться національна кампанія «Обери свого лікаря», відповідно до якої кожному жителю потрібно буде обрати собі сімейного лікаря, терапевта, педіатра та підписати з ним Декларацію на медичне обслуговування. Обрати сімейного лікаря можна незалежно від місця реєстрації чи проживання.

Декларація підписується безстроково і діє до моменту, поки людина не вирішить змінити лікаря. Якщо пацієнт змінить місце проживання або зрозуміє, що помилився у виборі то він без жодних проблем може змінити лікаря. Обирає іншого, реєструється в нього і підписує нову Декларацію, стара автоматично анулюється.

Для підписання декларації потрібно мати:

  1. паспорт або ID – картку, або посвідку на постійне чи тимчасове проживання та/або свідоцтво про народження дитини;
  2. індивідуальний податковий номер (за наявності);
  3. мобільний телефон (за наявності).

КЗ «Коростенський районний центр ПМСД» Коростенської районної ради запрошує пацієнтів обрати сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, та укласти з ним декларацію для отримання первинної медичної допомоги.

Коростенський район обслуговують: 16 сімейних лікарів, 2 терапевта та 2 педіатра.

Бугайова Наталка Вікторівна

(лікар вищої категорії), закінчила Івано-Франківський медичний інститут у 1989 році за спеціальністю «лікувальна справа». На даний час працює лікарем-терапевтом в АЗПСМ №1 за адресою: м. Коростень, вул. Жмаченка, 46. Стаж роботи – 28 років.

Танасевська Тетяна Анатоліївна

(лікар першої категорії), закінчила Київський медичний інститут у 1984 році за спеціальністю «лікувальна справа». В 2003 році присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». На даний час працює лікарем загальної практики – сімейної медицини в АЗПСМ №1 за адресою: м. Коростень, вул. Жмаченка, 46. Стаж роботи – 32 роки.

Купріненко Людмила Степанівна

(лікар першої категорії), закінчила Одеський державний  медичний університет у 2005 році за спеціальністю «лікувальна справа». На даний час працює лікарем загальної практики – сімейної медицини в АЗПСМ №1 за адресою: м. Коростень, вул.Жмаченка, 46. Стаж роботи – 10 років.

Клименко Микола Михайлович

(лікар вищої категорії), закінчив Київський медичний інститут у 1982 році за спеціальністю «лікувальна справа». В 2003 році присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». На даний час працює лікарем загальної практики – сімейної медицини АЗПСМ №1 за адресою: м. Коростень, вул. Жмаченка, 46. Стаж роботи – 34 роки.

Прокопчук Анатолій Олексійович

(лікар першої категорії), закінчив Вінницький  медичний інститут  у 1975 році за спеціальністю «педіатрія». На даний час працює лікарем-педіатром в АЗПСМ №1 за адресою: м. Коростень, вул. Жмаченка, 46, та в АЗПСМ № 8 с. Грозине за адресою: с. Грозине, вул. Мічуріна, 1. Стаж роботи – 41 рік.

 Прокопчук Валентина Петрівна

(лікар вищої категорії), закінчила Вінницький медичний інститут у 1975 році за спеціальністю «педіатрія». На даний час працює лікарем-педіатром в АЗПСМ №1 за адресою: м. Коростень, вул. Жмаченка, 46, та в АЗПСМ № 6 с. Горщик за адресою: с. Горщик, вул. Садова, 8. Стаж роботи – 41 рік.

Скрипка Катерина Вікторівна

(лікар спеціаліст) закінчила Львівський  національний медичний університет у 2015 році за спеціальністю «лікувальна справа». На даний час працює лікарем загальної практики – сімейної медицини в АЗПСМ №2 с. Поліське за адресою: с. Поліське, вул. Молодіжна, 7. Стаж роботи – 1 рік.

 Волківська Аліна Дем`янівна

(лікар спеціаліст) закінчила Вінницький медичний університет у 2014 році за спеціальністю «лікувальна справа». На даний час працює лікарем загальної практики – сімейної медицини в АЗПСМ №4 с. Лісівщина за адресою: с. Лісівщина, вул.Шевченка, 25. Стаж роботи – 2 роки.

Мельник Борис Андрійович

(лікар  вищої категорії) закінчив Вінницький  медичний інститут у 1988 році за спеціальністю «педіатрія». В 2003 р. присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». На даний час працює лікарем загальної практики – сімейної медицини в АЗПСМ №5 с. Сушки за адресою: с. Сушки, вул. Центральна, 63. Стаж роботи – 28 років.

Ткач Крестіна Володимирівна

(лікар-спеціаліст) закінчила Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольця у 2015 р. за спеціальністю «Лікувальна справа». На даний час працює лікарем загальної практики – сімейної медицини в АЗПСМ №10 с. Мелені за адресою: с. Мелені, вул. Маркевича, 7 та АЗПСМ №6 с. Горщик, яка знаходиться за адресою: с. Горщик, вул. Садова, 8. Стаж роботи 1 рік.

 Липянець Ганна Григорівна

(лікар – спеціаліст) закінчила Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольця у 2015 р. за спеціальністю «Лікувальна справа». На даний час працює лікарем загальної практики-сімейної медицини в АЗПСМ №7 с. Ушомир за адресою: с. Ушомир, вул. Наумова, 12. Стаж роботи 1 рік.

Мазур Леонід Іванович

(лікар – спеціаліст) закінчив Одеський медичний інститут у 1980 р. за спеціальністю «Лікувальна справа».В 2016 році присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». На даний час працює лікарем загальної практики-сімейної медицини в  АЗПСМ №7 с. Ушомир за адресою: с. Ушомир, вул. Наумова, 12. Стаж роботи – 36 років.

Прокопчук Олександр Сергійович

(лікар – спеціаліст) закінчив Вінницький медичний університет ім. М.І. Пирогова у 2014 р. за спеціальністю «Лікувальна справа». На даний час працює лікарем загальної практики-сімейної медицини в АЗПСМ №8 с. Грозине за адресою: с. Грозине, вул. Мічуріна, 1. Стаж роботи – 2 роки.

Мельниченко Юлія Вікторівна

(лікар – спеціаліст) закінчила Вінницький медичний університет ім. М.І. Пирогова у 2014 р. за спеціальністю «Лікувальна справа». На даний час працює  лікарем-терапевтом в АЗПСМ №6 с. Горщик за адресою: с. Горщик, вул. Садова, 8. Стаж роботи – 2 роки.

Петрів Василь Ярославович

(лікар  першої категорії), закінчив Івано-Франківський медичний інститут у 1973 році за спеціальністю «лікар – лікувальник». В 2003 році присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». На даний час працює лікарем загальної практики-сімейної медицини в АЗПСМ №3 с. Гулянка за адресою: с. Гулянка, вул. Молодіжна, 11. Стаж роботи – 43 роки.

Ротатюк Анатолій Степанович

(лікар  вищої категорії), закінчив Чернівецький державний медичний інститут у 1997 році за спеціальністю «лікувальна справа». На даний час працює лікарем загальної практики-сімейної медицини в АЗПСМ № 9 с. Васьковичі за адресою: с. Васьковичі, вул. Першотравнева, 7. Стаж роботи – 18 років.

Ротатюк Наталя Леонідівна

(лікар вищої категорії), закінчила Чернівецький державний медичний інститут у 1996 році за спеціальністю «лікувальна справа». На даний час працює лікарем загальної практики-сімейної медицини в АЗПСМ № 9 с. Васьковичі за адресою: с. Васьковичі, вул. Першотравнева, 7. Стаж роботи – 18 років.

Рак Олена Іванівна

(лікар  першої категорії), закінчила Чернівецький державний медичний інститут у 1963 році за спеціальністю «лікар – лікувальник». В 2011 р. присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». На даний час працює лікарем загальної практики-сімейної медицини в АЗПСМ № 7 с. Ушомир за адресою: с. Ушомир, вул. Наумова, 12. Стаж роботи – 54  роки.

Данилюк Лідія Василівна

(лікар  першої категорії) закінчила Одеський  медичний інститут у 1983 році за спеціальністю «лікувальна справа». В 2003 р. присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». На даний час працює лікарем загальної практики-сімейної медицини в АЗПСМ №3 с. Гулянка за адресою: с. Гулянка, вул. Молодіжна, 11. Стаж роботи – 33 роки.

Андрієнко Вадим Олексійович

(лікар вищої категорії) закінчив Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця у 1988 р. за спеціальністю «Педіатрія». В2004 р. присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». На даний час працює за сумісництвом лікарем загальної практики-сімейної медицини в АЗПСМ №10 с. Мелені за адресою: с. Мелені, вул. Маркевича, 7. Стаж роботи  – 28 років.

One comment

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.