Львівське сміття поблизу Коростенського району прибрали!

Про це повідомляють на офіційному сайті Коростенської РДА. В повідомленні йдеться:

Продовжуючи тему вчорашнього львівського сміття поблизу Коростенського району та на території Новоборівської громади Хорошівського району, інформуємо, що дану проблему вирішено.

На сьогоднішній день завдяки пильності небайдужих громадян, журналістів, швидкій реакції та співпраці Коростенської та Хорошівської районної влади, а також допомоги місцевих підприємців, нелегальне сміттєзвалище було ліквідоване, сміття загружене на машини та вивезене на утилізацію. Цей процес на місці події проконтролював голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк. Нагадаємо, вчора очільник району одним із перших відреагував на повідомлення людей та особисто виїзжав аби пересвідчитись де саме знаходиться сміття і чи справді воно має відношення до міста Львів.

Відзначимо, що дане питання стоїть на особливому контролі голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка.

В свою чергу ми закликаємо жителів району, якщо ви стали свідком незаконного розвантаження сміття на території Коростенщини, в разі виявлення машин, що його перевозять або скидають в місцях для цього не призначених, негайно телефонуйте до поліції на номер “102”, а також фіксуйте на фото та відеокамери дані факти. Давайте разом боротись за чисте довкілля на нашій землі!


А ми маємо надію, що львівяни все ж опанують якось себе і зададуть питання своїй владі коли вже сміття з іхнього міста перестане подорожувати Україною та ганьбити Львів на весь світ. Адже місто має свою грандіозну історію, свій характер і завжди гордо носило звання культурної столиці нашої батьківщини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.