Львівське сміття знову “гостює” в Коростені? Подробиці з відео

Дуже цікаве відео виклала журналістка молодіжного медіа Youth Media Korosten на сторінці каналу у Фейсбук.  Ось що вона написала:

Давно не чутно було про львівське сміття, що завозиться на наше сміттєзвалище. Але вчора, 25.12 об 20:00 нам поступила інформація, що біля 10 фур з львівським сміттям приїхало на сміттєзвалище в с. Грозине. Завдяки нашим правоохоронним органам фури не змогли заїхати на територію смітника.
Ми потрапили на територію але проїхавши метрів з 30, натрапили на фуру, як тільки почали спілкуватись з водієм до нас під’їхала автівка і почали перешкоджати знімати відео. Хлопці не представились, але з розмови ми дізнались, що вони не місцеві. Як вони пояснили, люди з планети Земля, що діяльність їх легальна і за всіма питаннями звертатись до Москаленко, нашого мера!!!!
Та все ж таки чому, ця легальна діяльність відбувається вночі так і не пояснили???
Виїхавши за територію смітника ми заїхали в село Грозине та нарахували ще 5 фур, які очікували команди в‘їзду!
З наших джерел є інформація, що за кожну фуру сміття, яка заїде на сміттєзвалище замовник сплачує приймачу 5000грн., і таких фур може бути за ніч понад 10!!!
Нажаль, ми не знаємо хто і з ким домовляється за цей ввіз сміття, звучало лише одне прізвище, тому робимо висновки(((
А ось і саме відео:

Від себе добавимо, недавно була передача по ТВ, як шведи купують у норвежців сміття для перероблення і потім енергією, яка отримується від переробки обігрівають місто і переробляють залишки в електрику. Можливо і нашим можновладцям слід задуматися з цього приводу? Як гадаєте, може місто заробляти на смітті, побудувати сучасний сміттєпереробний завод і громада отримає не тільки гроші за утилізацію, а ще і дешеву енергію для міста? Що скажете, коростенці?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.