м.Коростень – в ТОП-5 найбільш інвестиційно привабливих міст. Чекайте на нові заводи!

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» представив «Всеукраїнський рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку громад», до якого включено 200 найкращих малих і середніх громад (із населенням до 100 тисяч осіб). П’яте місце в рейтингу посіла громада  м.Коростень.

Рейтинг враховує 38 критерійних показників та відображає інвестиційну привабливість громад у 2020 році, інформують у фонді.

Таблицю рейтингу очолює місто Славутич (Київська область). За ним розташувалися, Кам’янець-Подільський (Хмельницька область), Миргород (Полтавська область) та Прилуки (Чернігівська область). На п’ятому місці місто Коростень (Житомирська область), на шостому – Бахмутська громада (Донецька область), на сьомому – Ніжинська громада (Чернігівська область), на восьмому – Канівська (Черкаська область).

Що це означає для коростенців? Перспективні проекти, богаті інвестори, нові робочі місця і нажаль ще більш гірша екологія в Коростені. Адже заводи і фабрики будуть побудовані саме в технопарках, які зосереджені в межах міста.

А що думаєте ви, шановні коростенці? Чи хочуть мешканці міста отримати  розвиток міста за рахунок погіршення екологічної ситуації? А може хтось має іншу думку. Поділіться нею в коментарях на сайті та в наших соц.мережах. Коростень – це наше місто і городяни є повноправними господарями. Тому ми і маємо висловити свою думку і вона повинна бути почута!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.