Маленьке село допомагає великому місту!

Враховуючи надзвичайно складну ситуацію, що склалась останнім часом в місті Коростені з поширенням інфекційної хвороби COVID-19, особливо що стосується проблем із нестачею кисню для хворих, 12 листопада на черговій сесії Кожухівської сільської ради було вирішено простягнути руку допомоги медикам. Депутати сільської ради проголосували за виділення коштів на придбання кисневої станції у сумі 1,5 мільйона гривень.

Участь в сесії Кожухівської сільської ради взяв і голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, який зокрема зазначив: «Ситуація із короновірусним захворюванням в Україні, на жаль, дуже складна. Ми, як ніколи, маємо бути згуртованими і допомагати один одному. Сьогодні маленьке село допомагає великому місту придбати кисневу станцію, тим самим даючи надію багатьом хворим. Ми робимо все можливе і неможливе зі свого боку, що врятувати життя людей та вселити в них надію на швидке одужання».

Варто відзначити, що це не єдина допомога району місту в боротьби за життя та здоров’я громадян. Слід також відзначити злагоджену роботу в напрямку стабілізації ситуації з поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, Коростенської районної державної адміністрації, медичних працівників КНП «Коростенський районний центр ПМСД» та КНП «Коростенська центральна районна лікарня» Коростенської районної ради, фахівців Коростенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, Коростенського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський лабораторний центр МОЗ України», працівників Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області.

«Чужої біди не буває. Так, це вже прописна істина, яку ми разом доводимо щоденно, працюючи над покращенням ситуації із захворюваністю на короновірус в Коростенькому районі та місті Коростені», – говорить Юрій Тарасюк.

А ми нагадуємо, в ситуації що склалася, допомогу ми можемо надати усі разом, якщо будемо суворо дотримуватися карантинних заходів та обмежувати соціальні контакти. Друзі, будемо відповідальними!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.