Мамонти були першими “древлянами” на Коростенщині? Подробиці сенсаційної археологічної знахідки

Про сенсаційну знахідку світового масштабу повідомляє КоростеньМедіа на своїй сторінці у Фейсбук.

“Під час підготовчих робіт по встановленню великого прапору біля пам’ятника князю Малу робітники виявили цікаві знахідки. Попередньо є підстави вважати, що це рештки мамонта, в особистих бесідах таке ж припущення висловили і археологи, які відвідали це місце. Поки до Коростеня приїдуть науковці – місце будуть охороняти і збудують для нього саркофаг, – йдеться у повідомленні коростенських медійників.
Рештки мамонта, які були знайдені у Коростені:
Так виглядали коростенці у минулому:
Подробиці цієї заплутаної історії у матеріалі наших колег:
Отож, замість флагштоку на День 30 річчя Незалежності, Коростень отримав подарунок ще більш історичного масштабу – рештки мамонта! Скільки ще таємниць ховає Древлянщина на своїх землях відомо тільки Богу. То ж дякуємо Йому за такі подарунки до свята!

А от інститут археології не в захваті від того, що роботи по встановленню флагштоку велися без їх дозволу, який би вони явно не дали. Більше того, сам пам’ятник князю Малу також встановлено з порушеннями, а за чинним законодавством України підприємцю, який фінансував обидва проєкти “світить” штраф чи позбавлення волі строком до 8 років. Подробиці у сюжеті журналістів програми “СПЕЦКОР”  каналу 2+2.

І ще відео телеканалу “Суспільне”, в якому науковці підтверджують, що знайдені рештки тварини належать саме мамонту. Подробиці у сюжеті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.